Ви є тут

Тамподрук

Тамподрук

Технологія тамподруку – дозволяє наносити зображення на невелику по розмірах і багатотиражну сувенірну продукцію. Поверхня для нанесення, може бути з пластика (ручки, брелоки, запальнички і ін.), дерева, металу, скла. Друк відбувається шляхом перенесення фарби з кліше на виріб за допомогою пружного тампона, що дає можливість друкувати практично на будь-яких поверхнях.
Наприклад, методом тампонной друку можна нанести зображення на наступну продукцію: ручки, запальнички, брелоки, годинник, калькулятори, кухлі, попільнички, ключниці, відкривачки, пластикові підставки або подібні вироби з пластика, з шкіри і поліетилену, а так само темно-зелені пробки, кришки банок, одноразовий посуд, парфюмерна упаковка, різне канцелярське приладдя (олівці механічні, лінійки, ножі, візітніци і багато що інше), аудіо- і відеокасети, компакт-диски, корпуси приладів.
Основна відмінність методу від інших методів друку
1. Тамподрук – швидкий і економічний спосіб друку.
2. Метод надає можливості для друку в тих випадках, коли використання інших технологій нанесення зображення є скрутним або дуже дорогим.
3. Тамподрук здатний у багатьох випадках замінити такі технології, як трафаретний друк, гравіювання або тиснення, часто перевершуючи їх в гнучкості і якості друку.
4. Завдяки методу тамподруку продукт набуває більшої привабливості для клієнта.