Ви є тут

Ламінація

Ламінація або покриття друкованої продукції плівкою – спосіб зробити її більш презентабільною і захистити її від пошкоджень. З ламінацією виготовляють візитки, буклети, сторінки меню, обкладинки книг. 

 

При ламінуванні використовують спеціальну плівку (завтовшки від 32 мкм до 250 мкм). Для холодного ламінування використовується плівка що має високопрозору клейову систему, що активізується тиском. Гаряче ламінування відбувається під впливом тиску і температури.
Плівки для ламінування бувають:

  • Глянцеві — відмінно передають колір зображення, його насиченість і яскравість. Світлові відблиски, що виникають на глянцевій поверхні, заважають сприймати дрібні деталі, наприклад, інформаційний текст.
  • Матові — виключають відблиски, дають можливість без зусиль робити написи на поверхні. Ці написи легко стираються звичайною гумкою. Покриття матовою плівкою виглядає респектабельніше і як правило застосовується для ламінування візиток і дорогої рекламної продукції.

.
Професійний промисловий рулонний ламінатор  Foliant 520 з шириною ламінування 520 мм – запорука якісної ламінації цифрових та офсетних відбитків. Швидкість ламінування до 15 листів В2 формату або до 35 листів А3 формату.