Ви є тут

Візитки

Візитна картка (візитка) — традиційний носій контактної інформації про людину або організацію. Виготовляється з паперу, картону або пластика невеликого формату.

Візитка включає ім’я власника, компанію (зазвичай з логотипом) і контактну інформацію (адреса, телефонний номер і адреса електронної пошти).

Візитки умовно можна розділити на види: особисті, ділові і корпоративні.

Особисті візитки в основному використовуються в неформальному спілкуванні при дружньому знайомстві. Також популярні вони серед  фрілансерів. У такій візитці, як правило, вказуються ім’я, прізвище і телефонний номер власника. Посаду і адресу в цій візитці можна опустити. Друк візитки може бути виконана в будь-якому стилі і розроблятися відповідно до індивідуальних переваг власника.

 

Корпоративна візитна картка, як правило, не містить імен і прізвищ. При друці, в ній вказується інформація про компанію, сфера діяльності, перелік послуг, що надаються, контактні телефони, карта проїзду, адреса веб-сервера сторінки. Зазвичай корпоративна візитка відображає фірмовий стиль компанії. Має рекламний характер і в основному використовується на виставках, конференціях, з’їздах.

Ділова візитка використовується в бізнесі, на офіційних зустрічах і переговорах, для надання контактній інформації своїм майбутнім клієнтам. На ділових візитках обов’язково вказуються ім’я, прізвище, посада бізнесмена, а також назва фірми і вид її діяльності.. У розробці візитки використовується фірмовий стиль компанії і логотип. Такі візитки зазвичай мають строгий дизайн. У державних службовців і депутатів на візитній картці може знаходитися зображення державних знаків відмінностей, таких як прапор і герб країни.

Для прорахунку Вашого замовлення зв’яжіться з нами
за телефоном:(068) 209-31-61
або ж надішліть запитЗапит