Ви є тут

Блокноти

Блокноти

Блокнот— вид зошита, якому властиво невеликі розміри. Блокноти, поряд з іншими видами ділової поліграфії, такими як календарі, паперові куби і пакети, дуже популярний у фірм, які хочуть замовити бізнес-сувеніри для своїх клієнтів. Фірмові блокноти з логотипом, виготовлені в нашій друкарні, порадують вас низькою ціною і високою якістю готової поліграфії, і з’являться відмінним дарунком вашим діловим партнерам і друзям. Виготовляються блокноти на пружині, або ж скріпляються на скрепки, як правило, торцевим кріпленням листів. Обкладинка блокнота нагадує книжкову палітурку, оскільки часом, вона має подобу двох збитих картонних листів.

Блокноти для записів зазвичай виготовляють формату А5 (148х210 мм) або А6 (105х148 мм). Блок блокнота друкують на офсетному папері 80 г/м-коду, обкладинку виготовляють з щільного крейдованого або дизайнерського картону, виконують палітурку металевою “пружинкою”. Товщина блокнота, як правило, складає 5 мм, або 50 листів. Кожна сторінка блокнота – це носій інформації: будь то реклама, направлена на збільшення продажів, або іміджева реклама. Дизайн і поліграфія блокнота, як носія іміджевої реклами, узгоджується з корпоративним стилем компанії.

Стандартний блокнот для записів має обкладинку, блок і підкладку.   Для обкладинки використовується як звичайний папір щільністю 250 – 300 г/м2, так і дизайнерський папір. Блок виготовляється з некрейдованого паперу щільністю 80-100 г/м2.   Для скріплення  блокнота використовують клей або пружину різних кольорів.

Практика показує, що попит мають блокноти, що скріпляються  пружиною. Сторінки в такого блокнота скріпляють кільцями пружини, а їх верх оброблений перфорацією. Інший вигляд блокнотів, скріплених  на клей, робиться перфорація, за допомогою якої можна без особливих зусиль відірвати сторінку від блокнота, чого не скажеш про ті блокноти, які скріпляють корінцем .

Для прорахунку Вашого замовлення зв’яжіться з нами
за телефоном:(068) 209-31-61
або ж надішліть запитЗапит