Ви є тут

Каталоги та книги

Каталоги – це той самий вигляд друкарської продукції за допомогою якої інформація про послуги і товари подається в повному об’ємі і в структурованій формі. У загальному випадку, це якийсь список інформації про об’єкти, складений з метою полегшення пошуку цих об’єктів за якоюсь ознакою. Складається  каталог з внутрішнього блоку і обкладинки.

Щільність паперу внутрішнього блоку зазвичай менша, ніж щільність паперу, використовуваного для виготовлення обкладинки.

Друкують каталоги зазвичай офсетним способом. При порівняно невеликих накладах – до 500 шт. – використовують цифровий спосіб друку внаслідок того, що друк маленьких накладів офсетом не виправдовується з економічної точки зору. Каталог можна замовити будь-якого формату, але найпоширенішими форматами є формати від А6 до А2. Після того, як сторінки каталогу надруковані їх потрібно підібрати по порядку, скріпляти і підрізати (підрівнювати) краї готового виробу.

А скріпляти сторінки каталогу можна наступними способами:

термобіндер

на скобах

на пружині

Додаткове використання такої техніки як тиснення, вибіркове і повне лакування, ламінація, фігурне висікання, шовкографія поза сумнівом здорожують вартість виготовлення каталогів, але, з іншого боку, підкреслюють індивідуальність дизайну окремо взятого каталогу

 

Книга – інструмент донесення мудрості, якнайповніше і всестороннє  вираження культури людства. Інші засоби масової комунікації, навіть такі прогресивні, як телебачення, – лише допоміжні засоби розвитку культури.

Дизайн книг — важливий момент в процесі підготовки видання. При необхідності наші співробітники розроблять оформлення і верстку книги і вироблять всю необхідну додрукову підготовку. При цьому Ви можете вибрати як звичайний, так і дизайнерський папір високої якості. Технологи друкарні вироблять всі необхідні обробні роботи і допоможуть підібрати оптимальну палітурку книги. Обкладинка — головний елемент книги, що відповідає за її зовнішній вигляд. Ми готові запропонувати масу всіляких матеріалів (як твердих, так і м’яких), які зроблять книгу привабливою і зручною для читання.

Книга як носій інформації досить поширене поліграфічне видання. Друк книг невеликими накладами найчастіше виробляється методом цифрового  друку. Для великих накладів (більш 500штук) друк здійснюється на офсетному устаткуванні. Палітурка книг може бути твердою, м’якою або на металевій пружині. Офсетний друк книг – це основний спосіб виготовлення цього вигляду друкарської продукції. Офсетний друк книг найбільш економічний, якщо наклад перевищує 1000 шт. Крім того книги на офсеті виготовляються набагато швидше чим, наприклад, у високому друці

Наше устаткування дозволяє друкувати наклади від 1 екземпляра. Це головна перевага перед друкарнями, які друкують лише на офсетному устаткуванні. Їх наклади починаються з 500 шт. Більш того, ми можемо зробити кожен ваш екземпляр індивідуальним, наприклад, внести персоналізацію. Наша друкарня здійснює друк книг на різноманітному папері з обкладинкою різної щільності.

Для прорахунку Вашого замовлення зв’яжіться з нами
за телефоном:(068) 209-31-61
або ж надішліть запитЗапит