Ви є тут

Дипломи

Дипломи, грамоти і сертифікати є видами нагородної продукції.

Грамота і диплом зазвичай персоніфіковані – містять персональні дані, які або заповнюються уручну, або заповнюються автоматично при друці. При оформленні грамот, дипломів, сертифікатів зазвичай дотримуються певних правил. Грамота вручається в урочистій обстановці, відзначаючи собою важливі події і досягнення. Тому зовнішній вигляд цього документа зобов’язаний відповідати своєму призначенню, бути привабливим і солідним.

Диплом — це документ, що свідчить про закінчення учбового закладу, здобуття звання, вчену ступінь, про перемогу в змаганні, на конкурсі і т. д., а також про визнання особливих заслуг. Дипломи виділяються серед іншої листової продукції особливим дизайном і спеціальною обробкою. Дипломи активно використовуються як нагородження колег, що відзначилься, бізнес – партнерів. Вітальні дипломи вручають до ювілеїв, ними нагороджують за участь в проектах, конференціях, виставках.

Сертифікат — посвідчення, свідоцтво, підтверджуюче право на володіння або користування власністю, здійснення певних операцій або документ, що засвідчує той або інший факт. Сертифікати підтверджують наявність певних прав, статусу якої-небудь особи або компанії, здобуття знань, якість товару або послуги. Сертифікат підвищує довіра до професіонала або продукту, допомагає підкреслити унікальність товару і його якість.

Сертифікати широко використовуються в діловому спілкуванні між компаніями – партнерами. Наявність сертифікату є додатковим елементом захисту товару або послуг.

Вони можуть бути виконані на крейдованому або дизайнерському папері різної щільності і фактури, а також на картоні. Формати від А3 297х420 мм до А5 145,5х210 мм.

Для грамот, сертифікатів, дипломів існують певні особливості дизайнерського оформлення: наявність рамки, захисної сітки, найменування нагороджуваної фірми або особи і так далі – варіації дизайну такої продукції відрізняються особливою різноманітністю.  Для друку цього виду поліграфічної продукції найчастіше використовувати папір типа Colotech щільністю 250-300 г, або дизайнерський папір

Їх виробництво йде на сучасному устаткуванні, яке відповідає всім стандартам сучасності. Дипломи, грамоти, сертифікати, створені нашими дизайнерами, є яскравими зразками поліграфічного мистецтва, які не можуть не привертати  уваги.

Для прорахунку Вашого замовлення зв’яжіться з нами
за телефоном:(068) 209-31-61
або ж надішліть запитЗапит