Ви є тут

Послуги

Різографія
Послуги різографа (тиражування). Швидко друкуємо: книги; журнали; бланки; листівки; флаєра; інструкції.
Плотерна порізка
Плотерна порізка виробів з: картону;  тонкого пластику; самоклеючої плівки; світлоповертаючої плівки; вінілового покриття; паперу. Завжди в наявності широка гама кольорів самоклеючої плівки
Тиснення
Тиснення проводимо на:  папері; картоні; шкірі; шкірзамінниках; пластику.
Дизайн
Дизайн
Цифровий друк
Цифровий друк   Приймаються файли макетів у наступних форматах: PDF або TIFF         Увага! Файли, підготовані в офісних програмах Microsoft (Word, Excel, Powerpoint), не можуть використовуватися у поліграфічних процесах і вважаються лише ескізами, на основі яких необхідно готувати макет.
Широкоформатний друк
Широкоформатний друк банерів, наклейок, бігбордів. Плоттерний друк – друк зображень великих форматів на листових і рулонних матеріалах – на папері, вініловій плівці ORACAL, AVERY та інші, ПВХ-тканині, тканині прапора, сітці і ін. та фотопапері. Використовуються переважно в зовнішній рекламі для оформлення таких конструкцій як: білборди, вивіски, брендмауери, ситілайти, для виготовлення реклами на транспорті, і при оформленні інтер’єру – вітрини, плакати, виставкові стенди. По видах вживання широкоформатний друк ділиться на дві категорії: інтер’єрний друк для внутрішнього вживання (водне чорнило, екосольвентне чорнило, масляне чорнило, уф-отверждаєме чорнило) і сольвентний друк (для зовнішнього вживання). Мікропьєзоструйний друк підвищеної якості (фотоякості) з динамічно змінним розміром крапки і шириною друкарського поля до 3000 мм. Дозвіл до 1440×2880 dpi. Швидкість друку до 52 кв.м. в годину. Застосовується для друку плакатів, постерів, фотоколажів і інших робіт для оформлення офісів, будинків, місць продажів в торгівельних залах і на виставках.
Тамподрук
Тамподрук Технологія тамподруку – дозволяє наносити зображення на невелику по розмірах і багатотиражну сувенірну продукцію. Поверхня для нанесення, може бути з пластика (ручки, брелоки, запальнички і ін.), дерева, металу, скла. Друк відбувається шляхом перенесення фарби з кліше на виріб за допомогою пружного тампона, що дає можливість друкувати практично на будь-яких поверхнях. Наприклад, методом тампонной друку можна нанести зображення на наступну продукцію: ручки, запальнички, брелоки, годинник, калькулятори, кухлі, попільнички, ключниці, відкривачки, пластикові підставки або подібні вироби з пластика, з шкіри і поліетилену, а так само темно-зелені пробки, кришки банок, одноразовий посуд, парфюмерна упаковка, різне канцелярське приладдя (олівці механічні, лінійки, ножі, візітніци і багато що інше), аудіо- і відеокасети, компакт-диски, корпуси приладів. Основна відмінність методу від інших методів друку 1. Тамподрук – швидкий і економічний спосіб друку. 2. Метод надає можливості для друку в тих випадках, коли використання інших технологій нанесення зображення є скрутним або дуже дорогим. 3. Тамподрук здатний у багатьох випадках замінити такі технології, як трафаретний друк, гравіювання або тиснення, часто перевершуючи їх в гнучкості і якості друку. 4. Завдяки методу тамподруку продукт набуває більшої привабливості для клієнта.
Офсетний друк
Офсетний друк Вимоги до підготовки макетів для офсетного  друку. Приймаються файли макетів у наступних форматах: PDF або TIFF   Загальні вимоги до макетів Макет і всі його елементи повинні бути у кольоровій моделі CMYK ( CMYK255, RGB, LAB та інші кольорові гами не приймаються), без Pantone-кольорів. Якщо використовується Pantone, це необхідно явно зазначити в описі замовлення та вказати його колір. Розмір робочого поля сторінки повинен дорівнювати обрізному формату. Випуски за обріз (bleed) повинні складати не менше 4 мм. Усі значимі елементи макету (текст, схеми), що не виходять за обріз, не повинні наближатися до нього менше, ніж на 4 мм. Кожна полоса публікації повинна розташовуватися на окремій сторінці або в окремому файлі. Растрові зображення, що містяться у файлі або приліковані до нього, повинні мати роздільність 300 dpi при масштабі 1:1. Дозволяється використання форматів TIFF (компресія LZW або ZIP) Усі текстові елементи повинні бути перетворені у криві, в файлах PDF — шрифти повинні бути вбудовані (embed). Товщина ліній не повинна бути меншою за 0.25 pt (0.1 mm). Використання атрибуту hairline не дозволяється. Не використовуйте у заливках, особливо градієнтних, значення кольорів менше 5%. Намагайтесь уникати суцільних одноколірних заливок великої площі. Контур висічки, вибіркове лакування і.т.п., якщо вони є, розташовуються на окремому шарі та задаються 100% spot-кольором із атрибутом overprint. Файли, підготовлені у програмі Corel Draw Усі текстові елементи повинні бути переведені в криві (Convert to Curves). Не дозволяється використання підлінкованих файлів, усі зображення, що використовуються в документі, повинні бути вбудовані (Embed). Використання атрибуту Hairline для ліній та обводок не дозволяється. Мінімальна товщина лінії повинна складати 0,25 pt. Наявність ефектів у файлі не дозволяється. Усі ефекти повинні бути відділені від об’єктів (Break Apart), і переведені в криві (ефекти Blend, Contour, Distortion, Envelope, Extrude, Perspective, Artistic Media) або відрастровані (Convert to Bitmap, CMYK, 300 dpi) (ефекти Drop Shadow, Lens, Transparency,). Конічні та квадратні градієнтні заливки, текстурні заливки (Texture Fill), заливки візерунками (Pattern Fill) та PostScript-заливки повинні бути відрастровані. Не використовуйте вкладених Powerclip-контейнерів. Інші формати Якщо Ви використовуєте для підготовки публікації інші програми, будь-ласка, зв’яжіться з нами (бажано, до початку роботи над макетом), щоб уточнити параметри підготовки до друку. Увага! Файли, підготовані в офісних програмах Microsoft (Word, Excel, Powerpoint), не можуть використовуватися у поліграфічних процесах і вважаються лише ескізами, на основі яких необхідно готувати макет. на основі яких необхідно готувати макет.              
Трафаретний друк
Трафаретний друк
Сублімаційний друк
Сублімаційний друк
Ламінація або покриття друкованої продукції плівкою – спосіб зробити її більш презентабільною і захистити її від пошкоджень. З ламінацією виготовляють візитки, буклети, сторінки меню, обкладинки книг.   
Біговка, порізка, висічка
Біговка, порізка, висічка Висікання (штанцювання) – вирубка з аркуша паперу, картону, пластика, плівки і інших матеріалів прямокутної форми виробів складної форми за допомогою удару штампом по контуру. Висікання дозволяє вирізувати за допомогою штанцерного висікального штампу фігурну форму друкарського виробу. Штанцювання преси здійснюють висікання по зовнішньому контуру на папері, картоні або пластиці. Також висікання називають штанцюванням. Зазвичай якщо в поліграфії для надання форми виробу виявляється недостатньо використання пеперорізальних машин (одноножових, трьохножових), тоді і застосовують висікання, використовуючи ножі різної форми. При цьому штампи для висікання можуть бути використані багато разів, тобто якщо ваші наклади повторюються знов – вам вже не потрібно платити за штамп. Висікання активно використовується для виготовлення картонної упаковки, складних рекламних картонних конструкції, гральних карт, кишенькових календарів, етикеток, листівок, конвертів і так далі. Устаткування для висікання досить різне, тому його вибір залежатиме від ряду чинників: від форми, конструкції, розміру, матеріалу, накладу продукції, а також часу виготовлення продукції. Можливість комбінування біговки (продавлювання картону для зручності подальшого згину по заданій лінії), ріцовки (пунктирні прорізи, що дозволяють створити чітку лінію розриву) і безпосередньо ножа (загострена поверхня, що розрізає матеріал в заданому напрямі) дозволяє створювати форми будь-якої складності.
Палітурні роботи
Палітурні роботи Палітурні процеси – це процеси що завершують поліграфічне виробництво, що приводять до створення з віддрукованих листів зошитів, видань, брошур, журналів або книг в обкладинці або палітурці. Палітурні процеси включають фальцювання, підбірку, шиття, або безсшивне скріплення книжно-журнальних зошитів,покриття обкладинкою і ін. Палітурні процеси – Фальцювання – Кріплення листів блоку різними способами (шиття нитками, шиття дротом, безсшивне , термоклеєве, на металеву гребінку) – Виготовлення палітурних покрить різних типів – Біговка -Зкруглення корінця книжкового блоку - Виготовлення виробів, що мають нестандартну, оригінальну конструкцію В книжно-журнальному виробництві фальцювання застосовується при виготовленні основних деталей видань в обкладинках і палітурних покрить: зошитів, форзаців, обкладинок, вкладок, фальцьованих вклейок. Для виробництва листових видань фальцювання не характерне і застосовується лише при виготовленні буклетів і чотирьохсторінкових листівок. Кріплення листів блоку різними способами (шиття нитками, шиття дротом, безсшивне термоклеєве, на металеву гребінку) Здійснюємо біговку обкладинок, тек і різних заготовок з паперу і картону завтовшки до 2 мм. Зкруглення корінця книжкового блоку Виготовлення виробів, що мають нестандартну, оригінальну конструкцію . Виготовляємо малотиражні вироби, що мають нестандартну оригінальну конструкцію відповідно до авторської ідеї або макету замовника.
Брошурування
Брошурування Брошурувати – зшивати, скріпляти. У вузькому сенсі – це скріпляння віддрукованих листів. У широкому сенсі – це процеси обробки віддрукованих листів при виготовленні брошур, журналів, курсових, рефератів, дисертацій, авторефератів, доповідей, звітів, технічної документації, договорів, рекламних матеріалів, блоків книг в палітурці і так далі. Брошурування – це етап в процесі виготовлення якісного поліграфічного продукту. Брошурування доповнює якість друку, робить друкарське видання закінченим продуктом. Для брошурування використовуються обкладинки різних відтінків. Можливі різні види обробки обкладинки . Термоклєєвая брошурування – це спосіб створення блоку сторінок, при якому окремі сторіночки з’єднуються по корінцю клеєм. Технологія брошурування в термоклєєвой палітурку дуже проста. Листи вставляються в термообложку потрібної товщини. Термообложка поміщається в апарат. На торці термообложки з внутрішньої сторони нанесений полімерний клей. За допомогою нагрівального елементу машини полімер розм’якшується, і листи з’єднуються. Термоперепліт зручний для переплетення (брошурування) об’ємної технічної документації. Його можна використовувати для створення барвистих альбомів, презентаційних тек, переплетення нормативних актів і тому подібне Красива термообкладинка обов’язково справить належне враження!
Надаємо весь комплекс послуг по виданню книг, брошур, довідників, авторфератів. Швидкий розрахунок вартості тиражу Виготовлення в мінімальні терміни Висока якість друку
3D друк
3D друк
Фольгування
Унікальна послуга фольгуання - тиснення без кліше, без використання лазерного принтера!  
Широкоформатний рулонний УФ-друк (друк банерів, друк наклейок, друк реклами, друк постерів) Уф-друк в Рівному здійснюємо на новому принтері Mimaki UJV 100-160 з можливісю використання білого колору на різних видах матеріалів та кольорової гами. Банери, плівки, тканина, папір, картон - далеко не повний перелік доступних для друку матеріалів   Завантажити прайс Завантажити прайс для РА та гуртових покупців