Ви є тут

Афіші, плакати

Плакат (афіша) — один із найдавніших рекламно-інформаційних засобів. З прадавніх часів саме постер (що в перекладі з англійського означає «плакат») був головним засобом залучення уваги. Це повідомлення для публіки і розглядається як інформативний, психологічний і комерційний інструмент, залежно від того, які цілі переслідуються

Афіша – рекламне або довідкове листове видання, що оповіщає про який-небудь культурний захід. На афішах, як правило, широко рекламуються всілякі шоу, концерти, театральні і музичні прем’єри, спортивні заходи, презентації, виставки, спецпроекти і тому подібне Афіші – дуже зручний і масовий рекламний носій для проведення, як короткострокових рекламних акцій, так і триваліших рекламних кампаній. Афіші розклеюють на спеціальних щитах, розташованих в найбільш людних  місцях. Афіша — однобічне рекламне листове видання із сповіщенням про майбутній публічний захід: спектаклях, фільмах, виставках і так далі Як правило виготовляється форматами від А3 до А0 і більш.

Постер — однолистний або багатолистий барвистий рекламний плакат великого формату. Інколи довжина постера доходить до декількох метрів.За бажанням, наші дизайнери допоможуть Вам створити хороший і яскравий дизайн плакатів, постерів або афіш. Розроблений і віддрукований на нашому устаткуванні плакат буде ефективним і таким, що запам’ятовується, на нього звертатимуть увагу.

Друкуються плакати і постери, зазвичай на щільному папері (150-200 гр/м2). Для продовження терміну їх служби, на плакати часто застосовують глянцеву або матову ламінацію. Для виготовлення плакатів існують стандартні розміри: А3, А2, А1, проте, це не означає, що Ваш плакат не може бути будь-якого іншого розміру.

Для прорахунку Вашого замовлення зв’яжіться з нами
за телефоном:(068) 209-31-61
або ж надішліть запитЗапит