Ви є тут

Папки

Папки

Папка, поряд з візитною карткою, є одним з основних носіїв первинної інформації про компанію. Функціональність і інформативність — ось що відрізняє теки від будь-якого іншого елементу корпоративного стилю.

Виготовлення папок  виробляється з щільного паперу, або картону. Папки зазвичай мають один або два клапани і призначені для вкладень листів, найчастіше, формату А4. Форма вирубки, вигляд кишень, колір матеріалу і наявність тиснення підбирається залежно від характеру замовлення і побажань Замовника.

Залежно від способу забарвлення, зображення на папку наноситься до вирубки (якщо застосовується офсетний друк, який виправданий при великому накладі) або після (шовкографії). Цифровий друк папок застосовується для виготовлення невеликого накладу.

При виготовленні папок широко використовується дизайнерський картон щільністю 300 г/кв. м-код, часто з  текстурною поверхнею. Як додаткова обробка при друці тек пропонується вибіркове уф-лакування і тиснення, пусте  або фольгою. Ламінація лицьової сторони теки практично не застосовується.

На папки часто наносять наклейки, які містять позначки про те, що за документи зберігаються в теці. Це може бути алфавітний покажчик папки , позначка конкретних тематик або запис, що просто нагадує. Існують електронні системи, які можуть наносити подібні наклейки на теки по заздалегідь написаних програмах.

Папки з шкіри і теки «на підпис» також можуть багато що розповісти про солідність і серйозність підприємства. Наявність в компанії такої продукції свідчить про те, що компанія чітко ставить перед собою конкретну мету, яка полягає в досягненні успішності, конкурентоспроможності серед інших фірм. При виготовленні папок з шкіри і тек «на підпис» фірмова символіка зазвичай наноситься на лицьову частину виробу, при цьому можна використовувати тиснення золотою або срібною фольгою.

Папки – меню – особливий вигляд тек. Теки меню застосовуються в кафе, барах, ресторанах і інших обслуговуючих установах. Така поліграфічна продукція широко поширена в бізнесі і покликана відображати фірмовий імідж підприємства. Виготовлення тек меню здійснюється з метою донесення до споживача або клієнта певної інформації, наприклад, віддзеркалення статусу або класу ресторану.

На шкіряні щоденники і будь-яку  іншу шкіряна продукцію можливе нанесення логотипів, фірмової символіки, текстів і зображень за допомогою різних технологічних операцій: тиснення пусте або фольгою, шовкографії, кріплення металевих болтів.  При виготовленні шкіряних папок, а також виготовленні папок-меню часто використовується такий вигляд  нанесення (персоналізації) як конгревне тиснення – це підйом рівня зображення відносно рівня шкіряної палітурки або крою заготівки. Наші майстри, що володіють широким спектром технологічних прийомів, для художнього оздоблення виробів з шкіри також використовують технологію «псевдоконгрев» – це душіння всієї площі крою шкіряного щоденника, адресної теки або шкіряної палітурки книги, окрім зображення орнаменту. В результаті зображення виглядає виступаючим із збереженням фактури шкіри, тоді як фон довкола нього залишається гладким.

При виготовленні шкіряних папок-меню, винних карт, шкіряних номерків і інших виробів можливе поєднання різних видів нанесення в одному виробі. Зокрема, теки-меню і карти вин можуть бути виконані в техніці підйому зображення (не конгревного) з його подальшим вощінням (нанесення захисного шару натурального воску) на всю поверхню теки з поелементним виділенням всього виступаючого контура. Виглядає дуже ефектно.

Для прорахунку Вашого замовлення зв’яжіться з нами
за телефоном:(068) 209-31-61
або ж надішліть запитЗапит