Ви є тут

Футболки, кепки, толстовки

Друк на футболках Рівне
Друк на футболках Рівне
Друк на футболках Рівне

Вам подобається мати ексклюзивні речі, дарувати їх іншим?  Завітайте до нас, ми допоможемо Вам втілити свою фантазію в реальну річ. Оригінальна футболка з фото, толстовка з прикольним написом та кепка з будь-яким логотипом дасть Вам можливість зробити себе різноманітним та цікавим для інших, або ідеально підійде для подарунка.

Друк на футболках у Рівному ми здійснюємо різними методами на власному обладнанні. 

Зазвичай у нас замовляють: футболки корпоративні, футболки сувенірні, футболки ексклюзивні та футболки спортивні.

Футболки виготовляються з різних тканин, а зображення на них можна наносити декількома способами. Різні методи друку на футболках мають свої переваги та недоліки. Вибір оптимального методу залежить від типу тканини, від зображення, яке необхідно нанести, від призначення футболок, їх кількості та ще ряду факторів, які могли б впливати на кінцеву вартість виробу. 

Ми пропонуємо, як правило, широкий вибір футболок та толстовок з натуральної бавовни у різному ціновому діапазоні: футболки на круглу горловину різної щільності, жіночі та чоловічі футболки, дитячі футболки, футболки-поло однотонні, футболки-поло з контрастними вставками, футболки для спорту. У нас Ви можете замовити нанесення необхідного Вам на футболки, придбати футболки без друку, чи зробити замовлення на пошиття ексклюзивних спортивних футболок.

 Основними перевагами наших виробів є не лише яскравий і точний друк, але й якісний текстиль. Наявність власного сучасного обладнання дозволяє виконувати перенесення зображень методами сублімації та термопереносу.

 

Для прорахунку вартості футболки Вам необхідно вказати тираж футболок та їх колір, особливості нанесення зображення, тобто скільки кольорів та який розмір логотипу і наші менеджери залюбки підберуть для Вас оптимальний варіант даної продукції.

Або скористатися нашим конструктором для самостійного дизайну Вашої унікальної футболки