Ви є тут

Брошурування

Брошурування

Брошурувати – зшивати, скріпляти. У вузькому сенсі – це скріпляння віддрукованих листів. У широкому сенсі – це процеси обробки віддрукованих листів при виготовленні брошур, журналів, курсових, рефератів, дисертацій, авторефератів, доповідей, звітів, технічної документації, договорів, рекламних матеріалів, блоків книг в палітурці і так далі.
Брошурування – це етап в процесі виготовлення якісного поліграфічного продукту. Брошурування доповнює якість друку, робить друкарське видання закінченим продуктом. Для брошурування використовуються обкладинки різних відтінків. Можливі різні види обробки обкладинки .
Термоклєєвая брошурування – це спосіб створення блоку сторінок, при якому окремі сторіночки з’єднуються по корінцю клеєм. Технологія брошурування в термоклєєвой палітурку дуже проста. Листи вставляються в термообложку потрібної товщини. Термообложка поміщається в апарат. На торці термообложки з внутрішньої сторони нанесений полімерний клей. За допомогою нагрівального елементу машини полімер розм’якшується, і листи з’єднуються.
Термоперепліт зручний для переплетення (брошурування) об’ємної технічної документації. Його можна використовувати для створення барвистих альбомів, презентаційних тек, переплетення нормативних актів і тому подібне Красива термообкладинка обов’язково справить належне враження!