Ви є тут

Офсетний друк

Офсетний друк

Вимоги до підготовки макетів для офсетного  друку.

Приймаються файли макетів у наступних форматах: PDF або TIFF

 

Загальні вимоги до макетів

 1. Макет і всі його елементи повинні бути у кольоровій моделі CMYK ( CMYK255, RGBLAB та інші кольорові гами не приймаються), без Pantone-кольорів. Якщо використовується Pantone, це необхідно явно зазначити в описі замовлення та вказати його колір.
 2. Розмір робочого поля сторінки повинен дорівнювати обрізному формату. Випуски за обріз (bleed) повинні складати не менше 4 мм. Усі значимі елементи макету (текст, схеми), що не виходять за обріз, не повинні наближатися до нього менше, ніж на 4 мм.
 3. Кожна полоса публікації повинна розташовуватися на окремій сторінці або в окремому файлі.
 4. Растрові зображення, що містяться у файлі або приліковані до нього, повинні мати роздільність 300 dpi при масштабі 1:1. Дозволяється використання форматів TIFF (компресія LZW або ZIP)
 5. Усі текстові елементи повинні бути перетворені у криві, в файлах PDF — шрифти повинні бути вбудовані (embed).
 6. Товщина ліній не повинна бути меншою за 0.25 pt (0.1 mm). Використання атрибуту hairline не дозволяється.
 7. Не використовуйте у заливках, особливо градієнтних, значення кольорів менше 5%. Намагайтесь уникати суцільних одноколірних заливок великої площі.
 8. Контур висічки, вибіркове лакування і.т.п., якщо вони є, розташовуються на окремому шарі та задаються 100% spot-кольором із атрибутом overprint.

Файли, підготовлені у програмі Corel Draw

 1. Усі текстові елементи повинні бути переведені в криві (Convert to Curves).
 2. Не дозволяється використання підлінкованих файлів, усі зображення, що використовуються в документі, повинні бути вбудовані (Embed).
 3. Використання атрибуту Hairline для ліній та обводок не дозволяється. Мінімальна товщина лінії повинна складати 0,25 pt.
 4. Наявність ефектів у файлі не дозволяється. Усі ефекти повинні бути відділені від об’єктів (Break Apart), і переведені в криві (ефекти Blend, Contour, Distortion, Envelope, Extrude, Perspective, Artistic Media) або відрастровані (Convert to Bitmap, CMYK, 300 dpi) (ефекти Drop Shadow, Lens, Transparency,).
 5. Конічні та квадратні градієнтні заливки, текстурні заливки (Texture Fill), заливки візерунками (Pattern Fill) та PostScript-заливки повинні бути відрастровані.
 6. Не використовуйте вкладених Powerclip-контейнерів.

Інші формати

Якщо Ви використовуєте для підготовки публікації інші програми, будь-ласка, зв’яжіться з нами (бажано, до початку роботи над макетом), щоб уточнити параметри підготовки до друку.

Увага! Файли, підготовані в офісних програмах Microsoft (Word, Excel, Powerpoint), не можуть використовуватися у поліграфічних процесах і вважаються лише ескізами, на основі яких необхідно готувати макет.

на основі яких необхідно готувати макет.