Ви є тут

Фотокниги

Фотокнига є красивою і витончено оформленою поліграфічним способом книга . Кожна книга по своєму унікальна, її не можна купити в магазині або на розпродажі. Вона розповість саме Вашу історію любові! Формати можуть бути самі різні від 20 до 30 см по короткій стороні, або до 60см в розвороті.

Додатково фотоальбом може комплектуватися болтами  і декоративними куточками на краях обкладинки. Варіантів існує безліч від вибору матеріалу для обкладинки і вибору кольору до друку на фотопапері.

Фотоальбом  має справжню поліграфічну палітурку і справляє враження закінченого продукту. Свого роду успішною кульмінацією в роботі фотографа і клієнта.

Створення весільних книг характеризується як трудомісткий і копіткий процес, що вимагає професійних навиків і вживання новітньої технології розміщення фото на всій корисній площі розвороту книги. Фотографії високої якості досягаються за допомогою широкоформатних комплексів цифрового друку.

Ще шикарнішого вигляд альбому додають листи з кальки, що запобігають зіткненню фотографій. Залежно від індивідуальних побажань, можна купити весільний фотоальбом з обкладинкою з шкіри або альтернативних менш дорогих матеріалів. Оформлені у вигляді книг весільні фотоальбоми можна продублювати в потрібній кількості, зробивши унікальний презент рідним і друзям.

Для прорахунку Вашого замовлення зв’яжіться з нами
за телефоном:(068) 209-31-61
або ж надішліть запитЗапит