Ви є тут

Сувенірна продукція

Кружки, бокали
Вас цікавить ексклюзивний, оригінальний та креативний подарунок або сувенір? У нас Ви зможете замовити саме такий – чашка з фото, з логотипом Вашої фірми, або просто цікава чашка з зображенням – ідеальне рішення для подарунка.
Футболки, кепки, толстовки
Вам подобається мати ексклюзивні речі, дарувати їх іншим?  Завітайте до нас, ми допоможемо Вам втілити свою фантазію в реальну річ. Оригінальна футболка з фото, толстовка з прикольним написом та кепка з будь-яким логотипом дасть Вам можливість зробити себе різноманітним та цікавим для інших, або ідеально підійде для подарунка.
Друк на ручках та запальничках Рівне
Друкуємо на ручках та запальничках. Тампонний метод друку дозволяє наносити зображення на ручки, олівці та запальнички.  
Пазли
Здивуй усіх і зроби у нас фотопазл. Це відмінний подарунок на будь-яке свято і для людей будь-якого віку.
Парасольки
Парасолька з логотипом (друк на парасолях). Нанесений логотип — це не тільки прекрасна іміджева реклама, але перш за все практичний сувенір. Парасолька від дощу - завжди гарний подарунок чи необхідний брендовий аксесуар сучасного готелю або ресторану.
Пакети
Друкуємо на поліетиленових пакетах та мішках від 100 штук  
Фартухи та слюнявчики
Зроби подарунок для самих маленьких, подаруй їм слинявчик, необхідних атрибут повсякденного життя. Фартухи з логотипом, з фотографіями і оригінальними написами в якості подарунка приємно здивує ваших колег та друзів. Адже  фартухи з логотипом, для багатьох професій, є обов’язковою частиною уніформи.
Тарілки
Це гідний варіант створення оригінального сувеніру для подарунка або декорування приміщення. Друк фотографій на тарілках незамінний для місць, які часто відвідують туристи, а також тарілка із зображенням стане відмінним нагадуванням про якусь пам'ятну подію.
Подушки
Подушка з різним кольоровим зображенням, красивим пейзажем, фото свого улюбленця  це незабутній та корисний подарунок, який  завжди буде нагадувати про Вас! Даруй корисні та незабутні сувеніри для близьких  
Брелки
Брелки
Значки
Значки