Ви є тут

Як підготувати файли для УФ друку і контурної порізки

Як підготувати файли для УФ друку і контурної порізки

1. Друк CMYK. Файли приймаються в форматах tif, jpg, pdf(х-1а). Кольорова модель cmyk.

2. Друк white+CMYK. Ми друкуємо в комбінації white+CMYK (білий знизу) або CMYK+white+CMYK(шар білої фарба в середині між кольоровими).
a)Друк з білою підкладкою знизу.
Наприклад, потрібно надрукувати макет у вигляді кольорової букви «А» на прозорому чи кольоровому матеріалі з використанням білої підкладки, де отвір букви не задруковується.
Найкраще для таких цілей підійде звичайний векторний pdf формат. Растрові зображення можуть давати білий ореол, оскільки принтер створює білий підклад на всі кольори відмінні від прозорого (смик0;0;0;0), а растрові зображення зазвичай мають нечіткий контур. Для друку надсилайте Ваш pdf-файл, лише вказуєте – друк з білою підкладкою. Якщо потрібно друкувати растрове зображення з білою підкладкою, краще скористатися способом, який описаний в наступному пункті

.

b)Друк з білою підкладкою, або макет з видимим білим кольором.
Наприклад, потрібно надрукувати макет у вигляді кольорової букви «А» на прозорому чи кольоровому матеріалі з використанням білої підкладки, де отвір букви задруковується білим.
Використовуйте для таких цілей векторний pdf формат. Зробіть два файли однакового розміру. Перший – то звичайний цмик-файл. Другий файл для друку білим – все, що буде задруковуватися білим, замальовуйте довільним суцільним кольором, наприклад маджентою

.

3.Друк white+CMYK + плотерна порізка

Файл підготуйте згідно п. 2а чи 2b . Для смик файлу (1) по розміру зображення дайте контурну рамку 1,5 мм. При виводі в , вона стане 0,75мм. Додайте файл такого ж розміру для порізки. Товщина лінії порізки- «надтонкий».

Все просто.