Ви є тут

Таблички

 

Пластикові таблички є інформаційними покажчиками, які функціонують як один з найважливіших елементів навігації і часто є першим, що Ви бачите при вході на територію. Таблички і покажчики можут бути як зовні, так і всередині офісу. Зовнішні таблички найчастіше містять логотип і коротку інформацію про компанію. Наявність таблички обов'язково, так як вона підвищує статус располажівшейся команії.

Інформаційні таблички, які розміщені всередині офісу призначення для інформування про компанії-орендарів, або про розташування відділів всередині компанії - відділ продажів, бухгалтерія, директор, відділ маркетингу та багато іншого. Пластикові таблички є обов'язковим елементом кожного офісу, які розміщені при вході в будівлю. Основою таблички є пластик ПВХ товщиною 3 мм, на який наноситься повнокольорове зображення.
Ми виготовимо для Вас таблички адресні, інформаційні та покажчики для офісу на пластиці з повнокольоровим друком, товщиною 3 мм від 1 шт. Замовити виготовлення можна в нашому інтернет-магазині, завантаживши макет і сплативши замовлення. Доставку можна оформити за допомогою Нової пошти по всій Україні.

 

Для прорахунку Вашого замовлення зв’яжіться з нами
за телефоном:(068) 209-31-61
або ж надішліть запитЗапит