Ви є тут

Фірмові бланки

Фірмовий бланк — обличчя компанії. Найважливіший з компонентів фірмового стилю. Кожен документ який виходить з компанії має бути надрукований на фірмовому бланку. Традиційно на фірмовому бланку розміщується логотип компанії, банківські реквізити, номери ліцензій, свідоцтв, контактна інформація (адреса, телефони, e-mail, адреса сайту). Креативна група виконує дизайн, друк і виготовлення бланків на власному сучасному устаткуванні.

Вигляд бланка варіює залежно від його призначення, в цілому ж даним типом друкарської продукції є листове видання форматом не більше А4. Такі бланки містять елементи фірмового стилю компанії, а також реквізити, адреса і телефон фірми. Нанесення фірмової символіки, а також інформації про компанію здійснюється як з використанням чорно-білого, так і багатоколірному друку, а як матеріал ми можемо запропонувати Вам не лише стандартні види паперів, але і ексклюзивний, дизайнерський папір.

Переоцінити значення фірмових бланків навряд чи можливо. Вони не лише підвищують імідж компанії, але і допомагають стати її корпоративному стилю більш впізнанним. Крім того, документи, надруковані на хорошому папері з використанням фірмової символіки, привертають до себе додаткову увагу, а інформація, викладена в них, стає  більш вагомою в очах одержувача.

Для прорахунку Вашого замовлення зв’яжіться з нами
за телефоном:(068) 209-31-61
або ж надішліть запитЗапит